Rok szkolny 2019/2020

22 stycznia 2020 roku po raz pierwszy w naszej gminie, a dokładnie w szkole podstawowej w Brodach, odbył się turniej szachowy.
W turnieju startowało 33 uczniów z klas IV - VIII. Naszą szkołę reprezentował siedmioosobowy zespół chłopców z klas od V - VIII. Na turniej pojechaliśmy bardziej z ciekawości, aby zobaczyć jaki poziom reprezentują koledzy z innych szkół, bo w naszej szkole nie było koła szachowego, a chłopcy grali w szachy w miesiącach wiosennych podczas zajęć koła matematycznego. Okazało się jednak, że okazaliśmy się tam najmocniejszą ekipą zdobywając: I miejsce (Dawid Jaromin Klasa VIII), III miejsce (Łukasz Król klasa VIII), IV miejsce (Jakub Kołodziejczyk klasa V). Pozostali uczeniowie zajęli VII, IX, X i XVIII miejsce.
Gratulujemy naszym chłopakom i myślimy, że w następnych latach przyniosą naszej szkole chlubę w tym turnieju.

Gminne zawody w mini piłkę siatkową chłopców.
II miejsce w gminie.
Tenis stołowy.
Dawid Jaromin - VII miejsce w rejonie.
Gminne zawody w mini piłkę możmą halową.
Bez sukcesu.
Gminne zawody w mini piłkę nożną.
Bez sukcesu.

Turniej BRD.

15 marca w szkole w Stroniu odbyły się eliminacje miezygminne Turnieju BRD. Reprezentacja z naszej szkoły znów świetnie poradziła sobie z przepisami ruchu drogowego zdobywając II miejsce. Wspaniale wypadła umiejętność udzielania pierwszej pomocy (drużyna zdobyła maksymalną ilość punktów). Nienajlepiej po raz kolejny wypadła umiejętność jazdy na torze przeszkód.
W efekcie zajęliśmy szóste miejsce. Na wyróżnienie zasługuje uczeń klasy VI Grzegorz Skrzyński, który w klasyfikacji indywidualnej zajął 3 miejsce.

Turniej BRD.

16 marca w zespole szkół w Leńczach odbyły się eliminacje międzygminne Turnieju BRD. Reprezentacja z naszej szkoły świetnie poradziła sobie z przepisami ruchu drogowego zdobywając II miejsce. Nienajlepiej wypadła umiejętność jazdy na torze przeszkód.
W efekcie zajęliśmy piąte miejsce.

Gminne zawody w mini piłkę siatkową.

4 lutego 2016 roku w Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyły się zawody w mini piłkę siatkową w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Uczniowie klasy VI naszej szkoły zdobyli III miejsce.

Rok szkolny 2014/2015

Gminne zawody w mini piłkę nożną chłopców.

6 maja na orliku przy Zespole Szkół nr 3 w Przytkowicach odbyły się gminne zawody w mini piłkę nożną.
Nasi uczniowie w strugach deszczu dzielnie walczyli o każdą piłkę, jednak bez większych sukcesów.

Etap międzygminny Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

24 marca w szkole w Stroniu odbyły się eliminacje miezygminne Turnieju BRD.
Drużyna z naszej szkoły zajęła tradycyjnie IV miejsce. Znów zawaliliśmy trochę na torze przeszkód, bo testy poszły nam nieźle.

Gminne zawody w mini piłkę siatkową dziewcząt.

3 lutego na nowej hali sportowej w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyły się gminne zawody w mini piłkę siatkową dziewcząt.
Uczennice z naszej szkoły zajęły trzecie miejsce na dziesięć startujących w zawodach szkół.

Rok szkolny 2013/2014

Mini piłka nożna.

29 kwietnia odbyły się ostatnie zawody w bieżącym roku szkolnym w mini piłkę nożną w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Zawody zorganizowane zostały na "Orliku" w Przytkowicach.
Nasza drużyna zajęła III miejsce, o włos przegrywając z drużyną ze Stanisławia Dolnego - Kępki.

Etap międzygminny Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

19 marca w szkole w Stryszowie odbyły się eliminacje miezygminne Turnieju BRD.
Drużyna z naszej szkoły zajęła IV miejsce za szkołami ze Stronia, Stryszowa i Łękawicy.
Zawaliliśmy trochę na torze przeszkód, ale i tak byliśmy najlepsi ze szkół gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Mini piłka ręczna.

W dniu 20 lutego w zespole szkół w Brodach odbyły się zawody sportowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2013/2014 z mini piłki ręcznej chłopców.
Drużyna z naszej szkoły niestety nie odniosła sukcesu.

Mini piłka siatkowa.

14 stycznia odbyły się zawody w mini piłkę siatkową dziewczyn w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego
Dzieci i Młodzieży - Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rok szkolny 2013/2014.
Dziewczęta z naszej szkoły zajęły II miejsce w grupie.
Z kolei 15 stycznia w turnieju tym walczyli chłopcy z naszej gminy.
Nasza drużyna chłopców zakończyła rywalizację na III miejscu.

Piłka halowa.

W dniu 8 października w Zespole Szkół nr 3 w Przytkowicach odbył się gminny turniej piłki halowej.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas IV - VI w składzie:
Adrian Kantor, Filip Hałat, Sebastian Blak - klasa VI,
Filip Łyczak - klasa V,
Kamil Bednarz, Kacper Kajfasz, Dawid Klimowski, Robert Górny - klasa IV.
Niestety chłopcom nie udało się zająć czołowych miejsc.