Podręczniki obowiązujące uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Podręczniki do obowiązkowych zajęć dydaktycznych kupuje uczniom szkoła, rodzice kupują tylko podręczniki do religii.

KLASA I

Religia - "Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa" - podręcznik dla kl. I + ćwiczenia, red. ks. T. Panuś, ks. A. Kielian, A Berski - wydawnictwo Św. Stanisława BM, Kraków.

KLASA II

Religia - "Kochamy Pana Jezusa" - podręcznik, red. ks. T.Panuś, ks. A.Kielian, A.Berski - wyd. Św. Stanisława - Kraków.

KLASA III

Religia - " Przyjmujemy Pana Jezusa" - podręcznik dla klasy III, red. - ks. T.Panuś, ks. A.Kielian, A.Berski - wyd. Św. Stanisława - Kraków.

KLASA IV

Religia - "Słuchamy Pana Boga" - podręcznik dla kl. IV,red. ks. T. Panuś, ks. A. Kielian, A Berski, wydawnictwo Św. Stanisława BM, Kraków.

KLASA V

Religia - "Wierzymy w Pana Boga" - podręcznik red. ks. T.Panuś, ks. A.Kielian, A.Berski - wyd. Św. Stanisława - Kraków.

KLASA VI

Religia - "W Kościele umacniamy wiarę" - podręcznik do nauki religii dla klasy VI szkoły podstawowej -ks. T.Panuś, ks. A.Kielian, A.Berski - wyd. Św. Stanisława - Kraków.

KLASA VII

KLASA VIII