Kalendarz imprez i uroczystości szkolnych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Stanisławiu Dolnym w roku szkolnym 2019/2020

1. Rozpoczęcie roku szkolnego – 2 września - mgr Małgorzata Kościelniak.
  2. Klasowe Dni Chłopaka - 30 września - wychowawcy klas.
  3. Dzień Edukacji Narodowej - akademia i ślubowanie pierwszoklasistów – 14 października - mgr Anna Maślanka, mgr Marta Weber, mgr Barbara Kapuścińska - Kawaler.
  4. Pasowanie na przedszkolaka – 18 października - mgr Katarzyna Banaś.
  5. Narodowe Święto Niepodległości - akademia – 8 listopada - mgr Martyna Makowska - Kozieł, mgr Marta Weber.
  6. Andrzejkowe nocne czytanie – koniec listopada - wychowawcy klas IV - VIII, mgr Dorota Karcz.
  7. Święto pluszowego misia - 25 listopada - mgr Elżbieta Dyrga, mgr Katarzyna Banaś.
  8. Mikołajki - 6 grudnia - mgr Elżbieta Dyrga, mgr Katarzyna Banaś, wychowawcy klas.
  9. Jasełka w wykonaniu przedszkolaków i wigilie klasowe – 20 grudnia - mgr Elżbieta Dyrga, mgr Katarzyna Banaś, wychowawcy klas.
  10. Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu – 25 stycznia - mgr Elżbieta Dyrga, mgr Katarzyna Banaś.
  11. Walentynki z seniorem - 14 lutego - nauczyciele zapaleńcy, Rada Rodziców.
  12. Zabawa karnawałowa przedszkolaków - 20 lutego - mgr E. Dyrga, mgr Katarzyna Banaś.
  13. Klasowe Dni Kobiet - 9 marca - wychowawcy klas.
  14. Dzień Ziemi - 22 kwietnia - mgr Iwona Filek - Sikora.
  15. Rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja - akademia – 30 kwietnia - mgr A. Maślanka.
  16. Święto Rodziny - pieszy rajd z ogniskiem - 30 maja - mgr Beata Oczkowska, mgr Piotr Hodur, mgr Wioletta Kamińska, nauczyciele.
  17. Święto patronki szkoły Świętej Jadwigi Królowej – 8 czerwca - uczniowie klasy VIII z wychowawcą.
  18. Dzień Rodziny w przedszkolu - 12 czerwca - mgr E. Dyrga, mgr Katarzyna Banaś.
  19. Zakończenie roku szkolnego – 26 czerwca - mgr Beata Oczkowska, mgr Małgorzata Kościelniak.